Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri 2021 Başarı Sıralaması

 

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Taban Puanları 2021 ve Başarı sıralamaları 2021 verilerini bolumtercih.com sitemizde sizler için derledik. Aşağıdaki tablodan bu bölümün taban puanlarını, başarı sıralamalarını, bölüm kontenjanlarını ve sınav puan türünü görebilirsiniz.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri YKS 2021 Taban puanları ve başarı sıralamaları nelerdir? TYT ve AYT’den kaç puan almalıyım? gibi soruların cevaplarını aşağıdaki tabloyu inceleyerek bulabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİ: Verdiğimiz puanlar ve sıralamalar bu sene yerleşen öğrencilerin puanları ve sıralamalarıdır. Sitemizdeki tüm veriler ÖSYM ve YÖK tarafından paylaşılmış en güncel puanlardır.

 

Üniversite İsmi Bölüm İsmi Puan Türü Kon. Taban Puanı Başarı Sırası
BARTIN ÜNİVERSİTESİ (Devlet Üniversitesi) Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri SAY 40 278,20364 317352

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri taban puanları, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri başarı sıralaması, 2021 Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri puanları, 2021 Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri sıralamaları, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri için kaç puan gerekir?, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri hangi üniversitelerde var?, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri başarı sırası, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir